Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
On Body and SoulRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.5