Titles you rated
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
The Hottest StateRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
AmourRated ★ 5.0
Birthday GirlRated ★ 5.0
Secrets & LiesRated ★ 5.0
Everybody KnowsRated ★ 5.0
A Perfect ManRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 5.0
Lights in the DuskRated ★ 5.0
My One and OnlyRated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 5.0
ThérèseRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5