Series
Ratings
33
GoblinRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
PastaRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0