Series
Ratings
22
MashleRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0