Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Old OakRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
- Crescendo Live from the CliburnRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Green NightRated ★ 1.0
CobwebRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.0