Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0