Titles you rated
WantedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5- The Element of HopeRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Amores perrosRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
SullyRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0