Series
Ratings
32
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Singles' InfernoRated ★ 5.0
MessiahRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0