Movies
Ratings
62
Real SteelRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5