Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
IntentionRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5