Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 1.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
The RebelRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0