Titles you rated
Oki's MovieRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
GyeongjuRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5