Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Every Day A Good DayRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
DittoRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0