Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5