Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Mother GamesRated ★ 3.5
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.0
Family's FormRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.5
- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5