Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 2.5
NoragamiRated ★ 3.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 2.5
Hellsing UltimateRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
GungraveRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0- The Treasure IslandRated ★ 4.0