Titles you rated
Volcano HighRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0