Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
3%Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5