Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0