Titles you rated
Angels of DeathRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0