Movies
Ratings
30
The Berlin FileRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0