Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 2.0
The CallRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Perfect DateRated ★ 2.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0