Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5