Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0