Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Special DeliveryRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0