Series
Ratings
45- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
SignRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0