Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.5