Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
WATCHERRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5