Movies
Ratings
353
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
The CallRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 4.0