Movies
Ratings
403
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Thin Blue LineRated ★ 3.5
Sans SoleilRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
From the EastRated ★ 3.5
National GalleryRated ★ 3.5
Blood of the BeastsRated ★ 4.0
Night and FogRated ★ 4.0- Colorless, OdorlessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Titicut FolliesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KoyaanisqatsiRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
CarefulRated ★ 3.0
Man with a Movie CameraRated ★ 3.5
OnibabaRated ★ 4.0
A Dance in VainRated ★ 3.5