Titles you rated
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0- PICU: Pediatric Intensive Care Unit SP 2024Rated ★ 3.0
- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 4.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Chihayafuru 3Rated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 5.0