Movies
Ratings
37
DeadpoolRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0