Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5