Movies
Ratings
1357
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
Night and DayRated ★ 3.5
Claire's CameraRated ★ 3.0
Walk UpRated ★ 4.0
IntroductionRated ★ 3.0
In Our DayRated ★ 3.5
The Magnificent AmbersonsRated ★ 3.5
Dressed to KillRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.5
Battles Without Honor and HumanityRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Paths of GloryRated ★ 4.0