Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0