Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0