Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0