Series
Ratings
13
City HallRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.0- Hataraki ManRated ★ 3.0
- The Fugitive LawyerRated ★ 3.5
Love Call CenterRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 3.0