Series
Ratings
38
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 1.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 1.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.0