Series
Ratings
40- Men on a MissionRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 0.5
House of CardsRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0