Series
Ratings
39
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
MamaRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 1.5
White ChristmasRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 2.5