Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5