Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0