Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
ElleRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5