Movies
Ratings
522
Out of TimeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 2.0
FelonRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0