Series
Ratings
35
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
East of EdenRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0