Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0