Series
Ratings
70
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 2.0
Mosaic JapanRated ★ 1.5- Damn Good CompanyRated ★ 2.0
I Am SoloRated ★ 0.5
QuartetRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 5.0
GothamRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
MotherRated ★ 5.0