Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5