Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0